Kontakt

Kiedy możesz nas odwiedzić:

Poniedziałek        godzina 18,00
Środa                      godzina 18,00
Niedziela                godzina 10,00

adres:
Zbór Chrześcijańskie Centrum Arka
ul. Wandy 1 57-300 Kłodzko

tel.
Pastor Dariusz Pietruszkiewicz: 605492747

email: kzklodzko@gmail.com

Połączenie bankowe: Bank Zachodni WBK S.A
Konto PLN 10 1090 2415 0000 0001 1923 7053
Konto € PL13 1090 2415 0000 0001 1923 7096
(SWIFT) BIC WBK PPL PP

 

 

Reklamy

2 comments

 1. Witam przyjaciele, bracia i siostry

  Serdecznie pozdrawiam i dziękuję za spotkanie z niektórymi z Was w czasie mojej ostatniej wizyty. Mogłem zobaczyć radość z nowych nawroceń w kosciolach i wielkie pragnienie, by ewangelia byla gloszona po calej Polsce. Wasze oddanie tej sprawie jest wspaniałe!
  Piszę ten list, aby zaprosić wszystkich zainteresowanych na spotkanie z prezydentem slużby Awana w drugim tygodniu października, który osobiście przyjedzie razem z innymi liderami tej organizacji do Polski. Służba Awana, której nazwa pochodzi od pierwszych liter słów z wersetu drugiego listu do Tymoteusza 2:15 w angielskiej wersji, to ciekawy przykład, w jaki sposób ewangelia może się rozprzestrzeniać. Praca duchowa skierowana do dzieci i młodzieży koncentruje się na pomocy w zapamiętywaniu wersetow biblijnych i w zrozumieniu przesłania ewangelii. Awana przygotowywuje przyszłych liderów do służby w kościele. Oferuje rowniez ciekawy program gier i zabaw ruchowych. Ta wizja zaczęła się od jednego kościoła w 1950 roku i jest realizowana obecnie w ponad 30,000 kościołach.
  Wierzę, że Awana jest wyjątkową służbą w ewangelizacji młodego pokolenia. Osobiście widziałem, jak bardzo wpłynęła na rozwój kościołów w Chicago. Wiem, że wielu młodych ludzi opuściło Polskę w poszukiwaniu pracy. Mamy ta możliwość teraz by razem stworzyć ciekawy program ewangelizacyjny wyrażający troskę o dzieci i młodzież, a takze realizowac nasze oczekiwania na duchowe przebudzenie w Polsce.
  Prezydent Awana Jack Eggar razem z paroma osobami przyjeżdża do Polski, aby poznać pastorów i liderów. Będą spotkania w różnych regionach. Pracujemy nad szczegółami organizacyjnymi i chciałbym się skontaktować z osobami zainteresowanymi. Awana już działa i ożywia prace kościołów w Czechach, na Ukrainie, w Niemczech i 105 krajach.
  Jeżeli Bóg porusza Twoje serce i powołuje Cię do tej sluzby, albo chcesz więcej się dowiedzieć lub pomóc przy zorganizowaniu spotkań informacyjnych od 7 do 14 pazdziernika, proszę skontaktuj się ze mną.
  Cieszę się niesamowicie, że będę mógl jeszcze raz przyjechać do Polski. Nic nie jest ważniejsze, niż być użytecznym razem z innymi w głoszeniu ewangelii. Do zobaczenie.
  Joe Łosiak
  „Jedno jest Ciało i jeden Duch, bo też zostaliście wezwani do jednej nadziei, jaką daje wasze powołanie. Jeden jest Pan, jedna wiara, jeden chrzest. Jeden jest Bóg i Ojciec wszystkich, który [jest i działa] ponad wszystkimi, przez wszystkich i we wszystkich.” List do Efezjan 4; 4-6

 2. Witajcie Drodzy Bracia i Siostry! Poznalem Was, a sczczegolnie Braterstwo Piotra i Zofie Krykwinskich , podczas mojej wizyty w Klodzku wraz z moja coreczka Esterka w 2012 roku. Cieszy mne bardzo, ze chcecie niesc Dobra Nowine waszym wspolmieszkancom. Sam to doznalem, ze nie ma lepszego zycia, niz to z Panem Jezusem, dlatego pozdrawiam Was serdecznie. Niech Was nasz Ojciec Niebieski obficie blogoslawi! Andrzej z rodzina

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s