Świadectwa 22.10.2014

Jarek
Modlitwa o Bartka, ból głowy natychmiast ustał.
Modlitwa o kobietę po operacji stopy, nie sprawna stopa i ból. Po krótkiej modlitwie w kilka osób ból prawie ustąpił i noga była jakby sprawniejsza. Modlimy się dalej i pytam kobietę czy coś czuje jakieś ciepło.? Ona na to że nie ciepło ale gorąco po chwili znowu sprawdzamy czy stan się poprawił więc kobieta próbuje i stwierdza że już prawie nie boli ale że jakby jeszcze nie może do końca stać na nodze bo się boi że ja zepsuje.
Mówię śmiało proszę stawać bo stopa jest uzdrowiona po chwili chodzi normalnie i śmiało. Jezus Jest Panem !!!

Mateusz
W piątek spotkaliśmy w parku pewnego pana, powiedzieliśmy mu krótko o Jezusie, okazało się że ma problem z kolanami, modliliśmy się chwilę czuliśmy ogromne ciepło w naszych rękach.
Następnego dnia przyszedł na nasze spotkanie, jego kolana były całkowicie zdrowe, oddał swoje życie Jezusowi i do dziś jest na naszych spotkaniach

Dawid
Bóg jest wielki!!! W sobotę wieczorem mieliśmy taki czas żeby się modlić każdy o siebie w pewnym momencie zobaczyłem ze modlą się Łukasz z Kamilem o Tomka o chrzest w duchu świętym I dar mówienia językami poczułem mocno ze muszę podejść i tez się pomodlić. Modliliśmy się kilkanaście minut zaledwie a duch Święty zstąpił na niego i zaczął mówić innymi językami alleluja!!!

Ania
Ewangelizacja, która odbyła się tego miesiąca, to był niesamowity czas. Bóg otworzył nam bramy i serca tego miasta, przez co ludzie mogli słyszeć Ewangelię i doświadczać uzdrowień. I tak było między innymi w sobotę!
Dzięki Bogu wraz z Angeliką miałyśmy okazję spotkać młodego chłopaka, który na ręce miał założony gips. Kiedy mówiłyśmy mu o Jezusie stwierdził, że jest ateistą, i że nie uwierzy jeśli nie zobaczy. I tego dnia miał okazję! Zapytałyśmy się możemy pomodlić sie o jego rękę. Zgodził się, a my z całą wiarą i miłością do naszego Boga zaczęłyśmy przełamywać to skręcenie i naderwanie. Modliłyśmy się 3 razy. Gdy pytałyśmy się jak się czuje, to mówił , że ciepło ogarnia jego rękę. Z każdym kolejnym podejściem mógł ruszać nią coraz bardziej, a na koniec już całkowicie wykręcał ją na prawo i lewo. Alleluja!

A on tylko poszedł do sklepu po mleko. Taki jest Bóg. Żywy i obecny w każdym momencie naszego życia.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s