Dzieła Apostolskie Ciąg Dalszy z Grahamem Powellem z Kanady

Kontynuacja cyklu spotkań „Dzieła Apostolskie Ciąg Dalszy” w Chrześcijańskim Centrum Arka w Kłodzku. Tym razem gościem był Graham Powell z Kanady. W Kłodzku, w Centrum Arka odbyły się dwa spotkania z Grahamem Powellem: 10 oraz 11 września.

Graham jest autorem książek, z których dwie wydano w języku polskim, mianowicie: Dwa Królestwa – bitwa o duszę chrześcijanina, oraz Wyzwól się chrześcijaninie. Od prawie czterdziestu pięciu lat jest zaangażowany w służbę ewangelizacyjną, duszpasterstwo i nauczanie Słowa Bożego w Nowej Zelandii, Australii, Kanadzie i innych krajach. Mieszka na wyspie Vancouver w Kolumbii Brytyjskiej w Kanadzie. Graham wiele podróżuje jako nauczyciel i ewangelista, prowadząc seminaria i usługując modlitwą o uwolnienie. Główny tematem jego nauczania jest jak chrześcijanin może zostać uwolniony od demonicznej opresji przez modlitwę i zastosowanie prawd biblijnych. Jest to niezwykle potrzebne w obecnych czasach nauczanie dla Kościoła, przekazywane w sposób zrównoważony i praktyczny. Pomogło ono już wielu osobom w otrzymaniu uzdrowienia i uwolnienia w różnych dziedzinach życia.
Graham Powell jest także autorem książek na temat walki duchowej i uwolnienia, z których dwie zostały wydane w języku polskim: „Dwa Królestwa – bitwa o duszę człowieka” oraz „Wyzwól się chrześcijaninie” .

 

 

Nagrania audio ze spotkania z Grahamem Powellem w Kłodzku:
11 22 33 44 55 66

Wywiad z Grahamem Powellem:

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s